Чому ми разом із Вами?

 

razom

Шановні друзі! Наша країна вже другий рік поспіль у вогні! Ми це розуміємо, відчуваємо і переживаємо разом із Вами! Але знаємо – навіть короткотривала відпустка надає наснаги та бажання боротися далі із десятикратною віддачою! Тому ми тут разом із Вами, і виконуємо свій обов’язок перед Україною, надаючи якісні послуги та сплачуючи податки. Незалежність яку плекали наші пращури не дається легко, але якщо усі збагнуть ціну прийдешнього для майбутніх поколінь їх зусилля поєднаються та стануть тим рятівним мостом який переведе нас через цю безодню. Тому ми  обіцяємо і надалі сумлінно працювати і бути достойними Вас, та нашого Європейського майбутнього! Яке сконцентровано сьогодні саме в Україні! Слава Україні! Героям Слава! ….

Наша компанія є партнером поки що єдиного українського туристичного оператора – Туристична професійна група  «TRAVEL PROFESSIONAL GROUP» яка  ЗАЯВЛЯЄ ТА СТВЕРДЖУЄ, ЩО:
ПРИКЛАДАЄ ТА БУДЕ ПРИКЛАДАТИ ВСІХ ЗУСИЛЬ, СЬОГОДНІ І ЧЕРЕЗ ДЕСЯТИРІЧЧЯ, ІЗ ПРИСТРАСТЮ, ВІДДАНІСТЮ ТА ЕНТУЗІАЗМОМ, НАВІТЬ РУХАЮЧИСЬ ПРОТИ ТЕЧІЇ, АЛЕ ТІЛЬКИ ВПЕРЕД, НАПОЛЕГЛИВО ПРАЦЮЮЧИ ОНОВЛЮЮЧИСЬ ТА

САМОВДОСКОНАЛЮЮЧИСЬ, ЗАДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ ЦИХ ВИСОКИХ ЦІЛЕЙ СВОГО ІСНУВАННЯ:

  1. ЗАДОВОЛЕННЯ ТУРИСТІВ

Ми прагнемо зробити Світ ближчим до людини, надати можливість якомога більшій кількості людей пізнати Світ глибше, черпаючи в ньому енергію для відновлення власних сил і в той же час відчуваючи себе затишно та безпечно, як вдома, у будь-якій частині Світу. Ми прагнемо перевищити очікування туриста від туристичного продукту найвищої якості за чесну ціну.

  1. НАДАННЯ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ПОВНОЇ САМОРЕАЛІЗАЦІЇ НАШИХ ПРАЦІВНИКІВ.

Ми несемо відповідальність за визнання людської гідності членів команди TPG, поваги до них, їх долі у нашому успіху, заохочення ініціативи, стимулювання їх творчості, відбір з їх числа талановитих та мудрих керівників, належний (найвищий у галузі) рівень матеріального забезпечення тих, хто створює наш продукт та одержання ними частини прибутку компанії.

  1. ОДЕРЖАННЯ ПРИБУТКІВ.

Ми маємо бути прибутковими. Однак ми не переслідуємо мету одержання прибутку заради прибутку. Ми не прагнемо одержати прибуток всупереч етичних норм та наших моральних цінностей. Нам необхідний прибуток для власного розвитку, реалізації наших цілей та справедливого розподілу прибутку серед команди TPG.

  1. ПРИНЕСЕННЯ КОРИСТІ СУСПІЛЬСТВУ, В ЯКОМУ МИ ПРАЦЮЄМО.

Ми реалізуємо це шляхом створення високих стандартів високопрофесійного бізнесу, наполегливої праці задля задоволення запитів наших партнерів – туристичних агентств, а також шляхом надання допомоги тим сферам суспільного життя, які цього потребують, зокрема лікуванню дітей.

  1. СТВЕРДЖЕННЯ ВЕЛИЧІ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ, УНІКАЛЬНОСТІ ТА НЕПОВТОРНОСТІ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ У СВІТІ, ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОВАГИ ДО УКРАЇНЦІВ ТА ЇХ ДОСЯГНЕНЬ У ВСЬОМУ СВІТІ.

І ДА ДОПОМОЖЕ НАМ У ЦЬОМУ ГОСПОДЬ!